Код 241

Нема на залиха
SKU
40851
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4086
  Блуза - код 4086
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 6461
  Фустан - код 6461
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Дамска тениска в черно със златен надпис - код 4079
  Маица - код 4079 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Елегантен дамски топ в розово - код 2760
  Топ - код 2760 - 2 - розова
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Комплет - код 2213 - 4 - црна
  Комплет - код 2213 - 4 - црна
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 7. Тениска в бяло с черен надпис в предната част - код 918
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 6412
  Фустан - код 6412
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 2485 - 2 - црвена
  Фустан - код 2485 - 2 - црвена
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71