Код 241

Нема на залиха
SKU
40852
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Фустан - код 940 - графитна
  Фустан - код 940 - графитна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Фустан - код 4528 - розова
  Фустан - код 4528 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 8861 - 14 - корали
  Блуза - код 8861 - 14 - корали
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дуксер - код 4094
  Дуксер - код 4094
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Комплет - код 555 - 5 - розова
  Комплет - код 555 - 5 - розова
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 9. Блуза - код 8570 - црвена
  Блуза - код 8570 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Дуксер - код 5123 -4 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71