Код 245

Нема на залиха
SKU
41055
MKD 434,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 3888 - 1
  Тренерки-долен дел - код 3888 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фармерки - код 4131 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4131 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 3. Фустан - код 4093 - розова
  Фустан - код 4093 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Туника - код 3238 - пудра
  Туника - код 3238 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 3015 - црна
  Комплет - код 3015 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Сукња - код 1228 - 1 - црна
  Сукња - код 1228 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 11514 - црвена
  Блуза - код 11514 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 6392 - кафеава
  Блуза - код 6392 - кафеава
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Тренерки - код 0601 - светло сина
  Тренерки - код 0601 - светло сина
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71