Код 245

Нема на залиха
SKU
41056
MKD 434,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в светлосиньо - код 6369
  Маица - код 6369
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Блуза - код 2065 - црвена
  Блуза - код 2065 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Блуза - код 11632 - бела
  Блуза - код 11632 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Кокетна плисирана пола в зелено - код 8116
  Сукња - код 8116 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски топ рипс в черно - код 6373
  Топ - код 6373 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Блуза - код 0626 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 8. Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Тренерки - код 9901 - 2 - виолетова
  Тренерки - код 9901 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Комплет - код 4721 - 1 - кремова
  Комплет - код 4721 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71