Код 245

Нема на залиха
SKU
41057
MKD 434,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3022 - виолетова
  Фустан - код 3022 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 132 - путер зелена
  Фустан - код 132 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 5513 - путер зелена
  Фустан - код 5513 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Спортски комплет - код 764 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 764 - 1 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 2223 - капучино
  Комплет - код 2223 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Блуза - код 4026 - бело
  Блуза - код 4026 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Фустан - код 884
  Фустан - код 884
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 831 - црвена
  Блуза - код 831 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 0755 - розова
  Блуза - код 0755 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Блуза - код 3464 - црна
  Блуза - код 3464 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71