Код 259 - 1

Нема на залиха
SKU
40701
MKD 811,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Блуза - код 11483 - 4 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Атрактивен дамски топ рипс в черно - код 7414
  Топ - код 7414 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 3292 - 5 - шарена
  Фустан - код 3292 - 5 - шарена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Кошула - код 5578 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамски топ в бяло - код 4272
  Топ - код 4272 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Фустан - код 1233 - црна
  Фустан - код 1233 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамска тениска в бяло с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска тениска с принт в бяло - код 1547
  Маица - код 1547 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Комплет - код 7789 - 2 - црна
  Комплет - код 7789 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Елегантен дамски топ с остро деколте в зелено - код 2989
  Топ - код 2989 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71