Код 259 - 2

Нема на залиха
SKU
40700
MKD 811,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско сако в бяло изчистен модел - код 2900
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски топ с къдрички с паднали рамене в черно - код 11723
  Топ - код 11723 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Блуза - код 0399 - бело
  Блуза - код 0399 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Маица - код 068 - кремова
  Маица - код 068 - кремова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Дамска тениска с ефектен гръб в розово - код 4515
  Маица - код 4515 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 9545 - црвена
  Фустан - код 9545 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 9989 - небесно сина
  Блуза - код 9989 - небесно сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Комплет - код 8067 - 2
  Комплет - код 8067 - 2
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Маица - код 11631 - бела
  Маица - код 11631 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71