Код 259 - 3

Нема на залиха
SKU
41267
MKD 811,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0628 - 1 - светло сина
  Блуза - код 0628 - 1 - светло сина
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Блуза - код 8570 - црвена
  Блуза - код 8570 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кошула - код 10508 - 1 - бело
  Кошула - код 10508 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.072,71
 4. Кардиган - код 9596 - путер зелена
  Кардиган - код 9596 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фармерки - код 4133 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4133 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Блуза - код 1124 - пудра
  Блуза - код 1124 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Топ - код 5656 - бела
  Топ - код 5656 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 1714 - кафеава
  Фустан - код 1714 - кафеава
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Фустан - код 1544 - црвена
  Фустан - код 1544 - црвена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Фустан - код 022 - црна
  Фустан - код 022 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71