Код 261

Нема на залиха
SKU
38917
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 8808 - ментол
  Фустан - код 8808 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 11970 - сина
  Маица - код 11970 - сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Фустан - код 6525 - црвена
  Фустан - код 6525 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен дамски гащеризон в светлосиньо - код 6282
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 5964 - црна
  Фустан - код 5964 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Маица - код 2981 - црна
  Маица - код 2981 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  Тренерки - код 9998 - 3 - ментол
  MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 10. Дамски бански в бяло - код 6198
  Купачи - код 6198 - 2 - бело
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71