Код 2677

Нема на залиха
SKU
40275
ден 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5856 - зелена
  Фустан - код 5856 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Кардиган - код 783 - розова
  Кардиган - код 783 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Маица - код 256 - бела
  Маица - код 256 - бела
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Комбинезон - код 718 - ментол
  Комбинезон - код 718 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Дамска блуза в черно - код 6561
  Дамска блуза в черно - код 6561
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 1617 - бела
  Фустан - код 1617 - бела
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Код 3434
  Код 3434
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Кошула - код 6171 - розова
  Кошула - код 6171 - розова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 4471 - путер зелена
  Фустан - код 4471 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Палто - код 8778 - кремова
  Палто - код 8778 - кремова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71