Код 270

Нема на залиха
SKU
41110
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 0401 - 2 - бело
  Маица - код 0401 - 2 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Комплет - код 1459 - 2
  Комплет - код 1459 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 2744 - капучино
  Блуза - код 2744 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Боди - код 11935 - црна
  Боди - код 11935 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Блуза - код 2214 - црна
  Блуза - код 2214 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Фустан - код 2169
  Фустан - код 2169
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Спортен сет от две части тениска и клин в бежово - код 557
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Комплет - код 2082 - 3 - жолта
  Комплет - код 2082 - 3 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в бежово райе - код 4634
  Комплет - код 4634
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71