Код 2701

Нема на залиха
SKU
39791
ден 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 7077 - розова
  Блуза - код 7077 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Хеланки - код 1029 - црна
  Хеланки - код 1029 - црна
  Најниско ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Блуза - код 5451 - бела
  Блуза - код 5451 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 8689 - виолетова
  Блуза - код 8689 - виолетова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 0208 - путер зелена
  Фустан - код 0208 - путер зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 6. Кошула - код 9898 - путер зелена
  Кошула - код 9898 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Маица - код 068 - небесно сина
  Маица - код 068 - небесно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 8. Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Фустан - код 219 - графитна
  Фустан - код 219 - графитна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Панталони - код 3062 - небесно сина
  Панталони - код 3062 - небесно сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71