Код 2797

Нема на залиха
SKU
40149
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в две части с висока талия синьо каре - код 7777 - 2
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Дамски сет от три части в светлосиньо - код 3104
  Комплет - код 3104
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Фустан - код 2702 - пудра
  Фустан - код 2702 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Топ - код 11716 - црна
  Топ - код 11716 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Фустан - код 2534 - 1 - шарено
  Фустан - код 2534 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Дамска свободна тениска в светлосиньо - код 0589
  Маица - код 0589 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Свободен дамски комплект потник и панталон в тъмнозелено - код 6929
  Комплет - код 6929
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 0157
  Блуза - код 0157
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 1297 - бела
  Маица - код 1297 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71