Код 28 - 1

Нема на залиха
SKU
2817
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 4606
  Топ - код 4606
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 2660
  Фустан - код 2660
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Маица - код 1751 - 2 - бело
  Маица - код 1751 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бяло - код 0888
  Фустан - код 0888 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 10122 - црна
  Фустан - код 10122 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Къс топ с връзки в бяло - код 1284
  Топ - код 1284 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Топ - код 7414 - црна
  Топ - код 7414 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Дамски сет от две части бюстие и къси панталонки в черно - код 6922
  Комплет - код 6922 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71