Код 28 - 1

Нема на залиха
SKU
2853
ден 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0788 - црна
  Блуза - код 0788 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Комплет - код 3349 - путер зелена
  Комплет - код 3349 - путер зелена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Комплет - код 707 - жолта
  Комплет - код 707 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 6615 - путер зелена
  Блуза - код 6615 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 5. Сако - код 2900
  Сако - код 2900
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Тренерки-долен дел - код 2244 - бело
  Тренерки-долен дел - код 2244 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 3477 - бело
  Фустан - код 3477 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Блуза - код 5641 - ментол
  Блуза - код 5641 - ментол
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Кардиган - код 9001 - тиркизна
  Кардиган - код 9001 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Џемпер - код 8092 - бело
  Џемпер - код 8092 - бело
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71