Код 28 - 1

Нема на залиха
SKU
2859
ден 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 427 - небесно сина
  Фустан - код 427 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Блуза - код 1162 - ментол
  Блуза - код 1162 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 753,71
 5. Кошула - код 903 - 1 - црна
  Кошула - код 903 - 1 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Кошула - код 653 - црна
  Кошула - код 653 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Фустан - код 660 - црвена
  Фустан - код 660 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Кардиган - код 4412 - сиво
  Кардиган - код 4412 - сиво
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 4549 - борда
  Блуза - код 4549 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71