Код 28 - 2

Нема на залиха
SKU
2818
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 9888 - темно виолетова
  Палто - код 9888 - темно виолетова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Тренерки - код 276 - путер зелена
  Тренерки - код 276 - путер зелена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Тренерки - код 2555 - сиво
  Тренерки - код 2555 - сиво
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Маица - код 527 - црвена
  Маица - код 527 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Блуза - код 4089 - сиво
  Блуза - код 4089 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 5544 - црвена
  Фустан - код 5544 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 3586 - црна
  Маица - код 3586 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Панталони - код 9603 - 1 - црна
  Панталони - код 9603 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Маица - код 978 - бела
  Маица - код 978 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Маица - код 816 - црна
  Маица - код 816 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71