Код 28 - 2

Нема на залиха
SKU
2854
ден 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2538 - бела
  Блуза - код 2538 - бела
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Кошула - код 4443 - 5 - шарена
  Кошула - код 4443 - 5 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Кошула - код 027 - црна
  Кошула - код 027 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Комплет - код 557 - виолетова
  Комплет - код 557 - виолетова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 5. Елек - код 8786 - борда
  Елек - код 8786 - борда
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 6. Блуза - код 912
  Блуза - код 912
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 8. Кошула - код 5081 - црна
  Кошула - код 5081 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Топ - код 6606 - црна
  Топ - код 6606 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Јакна - код 8686 - кафеава
  Јакна - код 8686 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71