Код 28 - 2

Нема на залиха
SKU
2860
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - 9 - кафеава
  Блуза - код 8861 - 9 - кафеава
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 3249 - небесно сина
  Топ - код 3249 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Панталони - код 8785 - 1
  Панталони - код 8785 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 4. Топ - код 11693 - црна
  Топ - код 11693 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Маица - код 3233 - црна
  Маица - код 3233 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Тренерки - код 6388 - розова
  Тренерки - код 6388 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Спортски комплет - код 1750 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Палто - код 3435 - путер зелена
  Палто - код 3435 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Топ - код 3169 - црна
  Топ - код 3169 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71