Код 28

Нема на залиха
SKU
2816
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 2123 - жолта
  Фустан - код 2123 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Блуза - код 896 - кафеава
  Блуза - код 896 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 1596 - бело
  Блуза - код 1596 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Блуза - код 0263 - црна
  Блуза - код 0263 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Кошула - код 0633 - 2 - црна
  Кошула - код 0633 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Тренерки - код 3669 - 3 - бело
  Тренерки - код 3669 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71