Код 28

Нема на залиха
SKU
2852
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8391 - сиво
  Фустан - код 8391 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Елек - код 2519 - 2 - сиво
  Елек - код 2519 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Свободна дамска туника в бяло изчистен модел - код 0420
  Туника - код 0420 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Къс стилен дамски гащеризон в черно - код 2143
  Комбинезон - код 2143 - 1 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 15766 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 2949 - виолетова
  Фустан - код 2949 - виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Блуза - код 3151 - 5
  Блуза - код 3151 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 2407 - 3 - циклама
  Комплет - код 2407 - 3 - циклама
  Најниско MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 9. Дамски гащеризон по тялото в цвят пудра - код 5562
  Комбинезон - код 5562 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Блуза - код 1626 - 2 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71