Код 28

Нема на залиха
SKU
2858
ден 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6656 - црвена
  Фустан - код 6656 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Палто - код 916
  Палто - код 916
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Маица - код 987 - 1 - црна
  Маица - код 987 - 1 - црна
  Најниско ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 1515 - зелена
  Фустан - код 1515 - зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Кошула - код 4646 - црна
  Кошула - код 4646 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 715 - темно сина
  Фустан - код 715 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Топ - код 0007 - виолетова
  Топ - код 0007 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Тренерки - код 869 - окер
  Тренерки - код 869 - окер
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 9. Фустан - код 820 - капучино
  Фустан - код 820 - капучино
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 786 - кафеава
  Блуза - код 786 - кафеава
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71