Код 28 - 3

Нема на залиха
SKU
2819
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Блуза - код 11320 - 3 - сиво
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Тренерки - код 9272 - 1
  Тренерки - код 9272 - 1
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 3. Јакна - код 9161 - 6 - портокалова
  Јакна - код 9161 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 4. Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Јакна - код 9797 - 1 - црвена
  Најниско MKD 2.552,00 Регуларна цена MKD 2.842,00
 5. Маица - код 3667 - неон жолта
  Маица - код 3667 - неон жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Блуза - код 8063 - виолетова
  Блуза - код 8063 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 9690 - црвена
  Фустан - код 9690 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Тренерки - код 5652 - 2
  Тренерки - код 5652 - 2
  MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Фустан - код 9545 - црвена
  Фустан - код 9545 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71