Код 28 - 3

Нема на залиха
SKU
2855
ден 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Кошула - код 861 - 1 - шарено
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 1510 - виолетова
  Фустан - код 1510 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 6014 - 3 - шарено
  Фустан - код 6014 - 3 - шарено
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Кардиган - код 9944 - циклама
  Кардиган - код 9944 - циклама
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Јакна - код 1319 - црна
  Јакна - код 1319 - црна
  Најниско ден 3.712,00 Регуларна цена ден 4.582,00
 6. Фустан - код 8554
  Фустан - код 8554
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 6613 - темно сина
  Блуза - код 6613 - темно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Блуза - код 7077 - темно сива
  Блуза - код 7077 - темно сива
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 518 - црна
  Блуза - код 518 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 10. Фустан - код 061 - жолта
  Фустан - код 061 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71