Код 28 - 3

Нема на залиха
SKU
2861
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3148 - црна
  Фустан - код 3148 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9977 - бело
  Фустан - код 9977 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дуксер - код 3262 - сиво
  Дуксер - код 3262 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 3732 - пудра
  Блуза - код 3732 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 4093 - небесно сина
  Фустан - код 4093 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Блуза - код 419 - окер
  Блуза - код 419 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Кошула - код 6171 - бело
  Кошула - код 6171 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Јакна - код 7745 - окер
  Јакна - код 7745 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 4616 - путер зелена
  Блуза - код 4616 - путер зелена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 243 - виолетова
  Блуза - код 243 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71