Код 28 - 4

Нема на залиха
SKU
2820
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна дамска туника в черно с надпис - код 5231
  Туника - код 5231 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Свободен дамски гащеризон в светлолилаво - код 5775
  Комбинезон - код 5775
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Спортски комплет - код 2524
  Спортски комплет - код 2524
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Фустан - код 2258 - виолетова
  Фустан - код 2258 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Сукња - код 2260
  Сукња - код 2260
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Блуза - код 1603 - 3 - бело
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Фустан - код 4301 - бело
  Фустан - код 4301 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Комплет - код 11766 - бело
  Комплет - код 11766 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Боди - код 2918 - црвена
  Боди - код 2918 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71