Код 28 - 4

Нема на залиха
SKU
2856
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 6056 - капучино
  Тренерки-долен дел - код 6056 - капучино
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Тренерки-долен дел - код 3155 - 4 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 4 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2994
  Фустан - код 2994
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Блуза - код 6776
  Блуза - код 6776
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 5654 - небесно сина
  Фустан - код 5654 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Блуза с ефектни ръкави в бяло - код 2922
  Маица - код 2922 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Боди - код 3090 - шарена
  Боди - код 3090 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 8292 - розова
  Фустан - код 8292 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71