Код 28 - 4

Нема на залиха
SKU
2862
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5458 - 1 - црна
  Комплет - код 5458 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Спортски комплет - код 1235 - црна
  Спортски комплет - код 1235 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Дамски гащеризон от рипс с цип в цвят капучино - код 6414
  Комбинезон - код 6414
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 11548 - пудра
  Фустан - код 11548 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2286 - црна
  Фустан - код 2286 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 1488 - бело
  Блуза - код 1488 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 4040 - ментол
  Фустан - код 4040 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 4528 - црна
  Фустан - код 4528 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 4343 - црна
  Фустан - код 4343 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 4301
  Фустан - код 4301
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71