Код 28 - 5

Нема на залиха
SKU
2821
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ потник рипс с принт в бяло - код 10270
  Топ - код 10270 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Топ - код 2965 - ментол
  Топ - код 2965 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 6292
  Фустан - код 6292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дънкова пола с атрактивен десен в синьо - код 4005
  Сукња - код 4005 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски спортен екип в масленозелено - код 8081
  Тренерки - код 8081 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Ефектен дамски топ потник в цвят пудра - код 11882
  Топ - код 11882 - пудра
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Комбинезон - код 7784 - розова
  Комбинезон - код 7784 - розова
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Тениска с ефектен принт в синьо - код 11944
  Маица - код 11944 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 8840 - црна
  Фустан - код 8840 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Маица - код 3675 - бело
  Маица - код 3675 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71