Код 28 - 5

Нема на залиха
SKU
2857
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11490
  Блуза - код 11490
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 0590 - путер зелена
  Фустан - код 0590 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 8887 - 2
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 4. Блуза - код 6516 - 1
  Блуза - код 6516 - 1
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Елек - код 2519 - 3
  Елек - код 2519 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Кошула - код 3525 - жолта
  Кошула - код 3525 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Блуза - код 2535 - бело
  Блуза - код 2535 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Блуза - код 45211 - црна
  Блуза - код 45211 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Изчистена тениска в черно - код 4123
  Маица - код 4123 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71