Код 281

Нема на залиха
SKU
38916
MKD 580,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 11961 - розова
  Маица - код 11961 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Дамски свободен панталон в цвят мента - код 11803
  Панталони - код 11803 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Фустан - код 4801 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Атрактивен дамски гащеризон в тъмносиньо - код 6282 - гръб
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код 37255
  Код 37255
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комплет - код 1519 - 2 - црна
  Комплет - код 1519 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Јакна - код 1508 - 1 - шарена
  Јакна - код 1508 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 2739 - розова
  Фустан - код 2739 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Ефектни дамски дънки висока талия в синьо - код 2420
  Фармерки - код 2420 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 1629 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71