Код 2867

Нема на залиха
SKU
40273
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2419 - виолетова
  Фустан - код 2419 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Свободна туника с дълга задна част в синьо - 7781
  Туника - код 7781 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 7789 - 3
  Комплет - код 7789 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Тренерки - код 6936 - 2 - црна
  Тренерки - код 6936 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамска тениска в цвят пудра - код 3701
  Маица - код 3701 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамска тениска в бежово с V-образно деколте - код 3410
  Маица - код 3410
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Фустан - код 513 - жолта
  Фустан - код 513 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71