Код 287

Нема на залиха
SKU
39614
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11794 - црвена
  Фустан - код 11794 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Елек - код 1315 - 1
  Елек - код 1315 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 5. Дамски топ в бяло с къдрички - код 5954
  Топ - код 5954 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Фармерки - код 3031 - црна
  Фармерки - код 3031 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Маица - код 6306 - 5 - розова
  Маица - код 6306 - 5 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2418 - 2 - шарено
  Фустан - код 2418 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 10. Фустан - код 7735 - 3
  Фустан - код 7735 - 3
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71