Код 288

Нема на залиха
SKU
40754
MKD 579,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 6532 - тиркизна
  Кардиган - код 6532 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Кошула - код 6148 - борда
  Кошула - код 6148 - борда
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Дуксер - код 5959 - 4 - цветна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Комплет - код 752 - небесно сина
  Комплет - код 752 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 9877 - бело
  Комплет - код 9877 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Комбинезон - код 6644 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Тренерки - код 869 - кафеава
  Тренерки - код 869 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Фустан - код 9865 - розова
  Фустан - код 9865 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Јакна - код 215 - 3 - сина
  Јакна - код 215 - 3 - сина
  Најниско MKD 3.450,71 Регуларна цена MKD 4.030,71
 10. Фустан - код 3232 - тиркизна
  Фустан - код 3232 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71