Код 3

Нема на залиха
SKU
10050
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски дънки изчистени с висока талия в сиво - код 2423
  Фармерки - код 2423 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Черен панталон еко кожа с ципове и връзки - код 8021
  Панталони - код 8021 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Свободна дамска тениска с остро деколте в цвят пудра - код 2389
  Маица - код 2389 - пудра
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Блуза - код 5200 - 1
  Блуза - код 5200 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамски топ в розово - 1287
  Топ - код 1287 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Топ - код 11909 - виолетова
  Топ - код 11909 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Тренерки - код 4555 - сиво
  Тренерки - код 4555 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Топ - код 8843 - црна
  Топ - код 8843 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 45211
  Блуза - код 45211
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Спортно долнище в цвят капучино - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056 - капучино
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.333,71