Код 3

Нема на залиха
SKU
10132
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди с атрактивен десен в бяло - код 2422
  Боди - код 2422 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 3392 - шарена
  Фустан - код 3392 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Атрактивни къси панталони в масленозелено - код 2085
  Кратки панталони - код 2085
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Кокетна дамска риза с паднали рамене в синьо - код 7126
  Кошула - код 7126 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Елегантен дамски гащеризон в бежово - код 6151
  Комбинезон - код 6151
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамско боди в бяло - код 3313
  Боди - код 3313 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 4229 - бело
  Блуза - код 4229 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71