Код 3

Нема на залиха
SKU
10180
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6629 - жолта
  Фустан - код 6629 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Комбинезон - код 7879 - виолетова
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Панталони - код 5896 - црна
  Панталони - код 5896 - црна
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Код 5465
  Код 5465
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Фустан - код 0005 - жолта
  Фустан - код 0005 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 6009 - виолетова
  Блуза - код 6009 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 632 - жолта
  Фустан - код 632 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 2520 -2 - шарена
  Фустан - код 2520 -2 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 635 - светло сина
  Фустан - код 635 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Кардиган - код 6532 - виолетова
  Кардиган - код 6532 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71