Код 3

Нема на залиха
SKU
10186
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елек - код 1388 - 1 - шарена
  Елек - код 1388 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 11808 - бело
  Фустан - код 11808 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Тренерки - код 6117 - 1 - шарена
  Тренерки - код 6117 - 1 - шарена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Комплет - код 3015 - црна
  Комплет - код 3015 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 0810
  Фустан - код 0810
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Блуза - код 11632 - црна
  Блуза - код 11632 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Блуза - код 5377 - 4 - борда
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Тениска в бяло с принт - код 4458
  Маица - код 4458 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 8292 - ментол
  Фустан - код 8292 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Елегантен дамски топ в бежово - код 5445
  Топ - код 5445
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71