Код 3

Нема на залиха
SKU
10424
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ефектен дамски топ потник в бяло - код 7493
  Топ - код 7493 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Дамска тениска с надпис в светлозелено - код 11905
  Маица - код 11905
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 7211
  Фустан - код 7211
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивен дамски гащеризон в черно - код 6757
  Комбинезон - код 6757 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Накъсани дамски дънки в синьо - код 4378
  Фармерки - код 4378 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 022 - црна
  Фустан - код 022 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Изчистен дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 1651
  Топ - код 1651 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 9328 - бело
  Маица - код 9328 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Къс секси топ с верижка в черно - код 11731
  Топ - код 11731 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71