Код 3

Нема на залиха
SKU
11316
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 4303 - црна
  Топ - код 4303 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Блуза - код 2959 - розова
  Блуза - код 2959 - розова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Боди - код 6626 - пудра
  Боди - код 6626 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска тениска в черно с пайети - код 1751
  Маица - код 1751 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Спортски комплет - код 11583
  Спортски комплет - код 11583
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Фустан - код 4585 - црна
  Фустан - код 4585 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 2231 - небесно сина
  Фустан - код 2231 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Комплет - код 4350 - циклама
  Комплет - код 4350 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Тренерки - код 2925 - розова
  Тренерки - код 2925 - розова
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Блуза - код 6366 - 2 - шарена
  Блуза - код 6366 - 2 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71