Код 3

Нема на залиха
SKU
11322
ден 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0208 - путер зелена
  Фустан - код 0208 - путер зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Фустан - код 625 - виолетова
  Фустан - код 625 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 564 - жолта
  Фустан - код 564 - жолта
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 4. Фустан - код 219 - црна
  Фустан - код 219 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 4418 - небесно сина
  Фустан - код 4418 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Сако - код 4141 - тиркизна
  Сако - код 4141 - тиркизна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Фустан - код 698 - окер
  Фустан - код 698 - окер
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 8. Комплет - код 557 - виолетова
  Комплет - код 557 - виолетова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Блуза - код 896 - розова
  Блуза - код 896 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 496 - 7
  Блуза - код 496 - 7
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71