Код 3

Нема на залиха
SKU
12068
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 202 - бела
  Туника - код 202 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4111 - путер зелена
  Блуза - код 4111 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 9852 - шарена
  Фустан - код 9852 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Топ - код 0141 - виолетова
  Топ - код 0141 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комплет - код 2727 - жолта
  Комплет - код 2727 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Панталони - код 3062 - путер зелена
  Панталони - код 3062 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Кошула - код 5081 - црна
  Кошула - код 5081 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 6322 - сиво
  Блуза - код 6322 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 3732 - пудра
  Блуза - код 3732 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Кратки панталони - код 3634 - сина
  Кратки панталони - код 3634 - сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71