Код 3

Нема на залиха
SKU
2390
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 395 - кафеава
  Фустан - код 395 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4528 - окер
  Фустан - код 4528 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1544 - црвена
  Фустан - код 1544 - црвена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Блуза - код 1590 - 2
  Блуза - код 1590 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 5513 - путер зелена
  Фустан - код 5513 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Блуза - код 4238
  Блуза - код 4238
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Кошула - код 1599 - 4 - пудра
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дуксер - код 4224 - црна
  Дуксер - код 4224 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71