Код 3

Нема на залиха
SKU
2483
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 5583 - сиво
  Тренерки - код 5583 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 2. Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Тениска в бяло с моден принт - код 2261
  Маица - код 2261 - 1 - бело
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Туника - код 0632 - бело
  Туника - код 0632 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 8653 - 2 - црвена
  Фустан - код 8653 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Дамска тениска в бяло с апликация - код 4322
  Маица - код 4322 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 0737 - бело
  Блуза - код 0737 - бело
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 8. Елек - код 2519 - 1 - бело
  Елек - код 2519 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 6166 - небесно сина
  Фустан - код 6166 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 3
  Туника - код 6360 - 3 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71