Код 3

Нема на залиха
SKU
2489
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Блуза - код 3166 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тениска с ефектен принт в цвят циклама - код 11944
  Маица - код 11944 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Комбинезон - код 8836 - пудра
  Комбинезон - код 8836 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Маица - код 2324 - црна
  Маица - код 2324 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Топ - код 2965
  Топ - код 2965
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 6251 - шарено
  Фустан - код 6251 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски бански в две части с висока талия в цвят пудра - код 6198
  Купачи - код 6198 - 5 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Спортски комплет - код 6931 - црна
  Спортски комплет - код 6931 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 6969 - бело
  Фустан - код 6969 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71