Код 3

Нема на залиха
SKU
2513
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 7077 - темно сива
  Блуза - код 7077 - темно сива
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 5454 - 2 - шарена
  Фустан - код 5454 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 3. Елек - код 3318 - црна
  Елек - код 3318 - црна
  Special Price MKD 2.203,71 Регуларна цена MKD 2.783,71
 4. Блуза - код 1059 - темно сина
  Блуза - код 1059 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Боди - код 370 - 11 - шарена
  Боди - код 370 - 11 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дуксер - код 3262 - црна
  Дуксер - код 3262 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Комплет - код 9080 - 4 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 8. Блуза - код 4171
  Блуза - код 4171
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Панталони - код 5158 - црна
  Панталони - код 5158 - црна
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 10. Тренерки - код 5898 - зелена
  Тренерки - код 5898 - зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71