Код 3

Нема на залиха
SKU
2963
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2455 - 2 - тиркизна
  Фустан - код 2455 - 2 - тиркизна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 6516 - 2 - розова
  Блуза - код 6516 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 3104 - сиво
  Комплет - код 3104 - сиво
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Дамски спортен екип в черно с надпис - код 4006 - лице
  Тренерки - код 4006 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Топ - код 5201
  Топ - код 5201
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Тренерки - код 5292 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамска елегантна риза в черно - код 1599
  Кошула - код 1599 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Ефектна дамска тениска в бяло - код 11669
  Маица - код 11669 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71