Код 3

Нема на залиха
SKU
2969
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5533 - зелена
  Комплет - код 5533 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 864 - путер зелена
  Блуза - код 864 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Комплет - код 5350 - бело
  Комплет - код 5350 - бело
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 4. Фустан - код 7049 - темно виолетова
  Фустан - код 7049 - темно виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 2239 - темно сина
  Фустан - код 2239 - темно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Комбинезон - код 1214 - розова
  Комбинезон - код 1214 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Кардиган - код 3399 - розова
  Кардиган - код 3399 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Кошула - код 6148 - кремова
  Кошула - код 6148 - кремова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Блуза - код 833 - црна
  Блуза - код 833 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 784 - небесно сина
  Фустан - код 784 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71