Код 3

Нема на залиха
SKU
2975
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 90988 - 1 - црна
  Комплет - код 90988 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 149 - окер
  Фустан - код 149 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 1582 - 3 - циклама
  Блуза - код 1582 - 3 - циклама
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Блуза - код 11489 - 2
  Блуза - код 11489 - 2
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 5. Блуза - код 15811 - 1 - црна
  Блуза - код 15811 - 1 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Блуза - код 3464 - виолетова
  Блуза - код 3464 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 0771 - црна
  Фустан - код 0771 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Фустан - код 11512
  Фустан - код 11512
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 8861 - розова
  Блуза - код 8861 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71