Код 3

Нема на залиха
SKU
2981
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски комплект къс топ и пола в черно - код 11626
  Комплет - код 11626 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамско изрязано боди в сиво - код 3322
  Боди - код 3322 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска тениска в меднокафяво - код 0163
  Маица - код 0163 - 3
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 0157 - црна
  Блуза - код 0157 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 4078
  Маица - код 4078
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Јакна - код 215 - 6 - црна
  Јакна - код 215 - 6 - црна
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 8. Дамски комплект в бежово - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Маица - код 4349 - црна
  Маица - код 4349 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71